Салют Mixing Fireworks на 54 постріла

  •   В наявності
  • Артикул: MС137
Характеристики
Салютні установки
  • Кількість зарядів 54
  • Калібр 30 мм
  • Час роботи 25 сек
  • Висота вильоту 40 м
Дивитись усі

1 500 грн
   «Побачити ... і померти», так говорять не лише про Париж, а й про нашу салютну установку Mixing Fireworks на 54 постріли. Поспішайте купити салют Mixing Fireworks на сайті Fajrero, поки його не розібрали, адже саме в цьому році він став хітом продажів!

Особливості салюту Mixing Fireworks

Салют Mixing Fireworks складається з 5 ефектів, ідеально підібраних один до одного. Тільки в цій салютній установці ви можете насолодитися унікальними ефектами, розділеними на два рівня: нижній і верхній. Нижній ярус складається з фіолетових вогнів і неймовірних білих рибок. У той же час зверху відбувається магія різнобарвного мерехтіння і золотих тріскотливих пальм. Фінал - парчева корона в білих пульсуючих вогнях.

Mixing Fireworks - це незабутній феєрверк, що вартий вашої уваги. У вас є можливість замовити салют з доставкою по  Україні через корзину онлайн на сайті Fajrero.com.ua або ж по телефону компанії 066-525-03-10, 096-189-01-46. Купити салют швидко і якісно - це до нас!

Важливо! Пам'ятайте про безпеку, компанія Fajrero просить вас уважно вивчати інструкцію перед використанням будь-якої піротехнічної продукції.

Салютні установки
Кількість зарядів 54
Калібр 30 мм
Час роботи 25 сек
Висота вильоту 40 м
Траєкторія вильоту зарядів вертикальна
Компанія-експортер MaxSem, Польща
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари