Кольоровий дим для яскравої фотосесії на весілляДим кольоровий на 60 сек

Дим кольоровий на 60 сек

Різнобарвний дим середньої інтенсивності, який зручно тримати в руках. "Дымовые шашки", як їх зазвичай називають наші покупці, відмінно підходять для фотосесій, мають яскраві та насичені коль..

110 грн

Кольоровий дим Smoking fountain 35 сек

Кольоровий дим Smoking fountain 35 сек

Якщо ви шукаєте де купити кольоровий дим, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій середньої інтенсивності і тривалості роботи - Smoking Fountain. Незважаючи на малий розмір різнокол..

75 грн

Кольоровий дим на 60 сек

Кольоровий дим на 60 сек

Все ще шукаєте де купити кольоровий дим з доставкою по Україні? На Fajrero.com.ua ви знайдете різнокольоровий дим в найрізноманітніших колірних варіаціях. Кольорові димові шашки на 60 сек вел..

130 грн

Набір кольорових димів 5 шт. \ Уп

Набір кольорових димів 5 шт. \ Уп...

Що ж таке ці "димові шашки" і де ці димові шашки купити? Наш інтернет-магазин піротехніки Fajrero.com.ua пропонує вам набір з різнокольорових димів середньої інтенсивності, який вмі..

165 грн

Фальшфайєр, фаєр червоний в пластмасовому корпусі

Фальшфайєр, фаєр червоний в пластмасовому корпусі...

Якщо ви шукаєте де купити фальшфейєр, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій -  Hand Flare, який горить яскравим червоним світлом протягом 40-ка секунд. Ручка фаєра у пласт..

250 грн

Фальшфейєр ручний

Фальшфейєр ручний

Якщо ви шукаєте де купити фальшфейєр, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій великої інтенсивності і тривалості роботи -  Hand Flare. фальшфейєр не нагрівається, а гніт доз..

130 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)