Салют на весілля купити в Україні від магазину FajreroСалют Lorem Ipsum на 200 зарядів

Салют Lorem Ipsum на 200 зарядів

Не знаєте, де купити салют з доставкою? Компанії Fajrero є, що вам запропонувати: салютні установка Lorem Ipsum на 200 зарядів, яка вже стала фаворитом більшості покупців! Як то кажут..

2 700 грн

Салют Mechanical на 60 зарядів

Салют Mechanical на 60 зарядів

Не знаєте, як здивувати гостей на Новий Рік, весілля або День народження? Вам дуже пощастило, адже інтернет-магазин піротехніки Fajrero пропонує вам купити салют Mechanical на 60 залпів. Mech..

1 735 грн

Салют Olimpic на 68 зарядів

Салют Olimpic на 68 зарядів

Якщо ви шукайте який салют купити недорого, то Fajrero.com.ua радий повідомити, що у нас є відмінний варіант для вас - салютна установка Olimpic на 68 пострілів. Феєрверк вміщує 8 ефе..

1 780 грн

Салют Photography Book на 100 зарядів

Салют Photography Book на 100 зарядів

«Купувати чи не купувати ...», щоб не задаватися цим питанням, існує інтернет-магазин Fajrero, який допоможе вам вибрати кращу піротехніку. Пропонуємо купити салют Photography Book на 100 зар..

3 618 грн

Салют Sonic boom на 88 зарядів

Салют Sonic boom на 88 зарядів

Хочете здивувати гостей на Новий Рік або весілля феєрверком, але не знаєте, де замовити салют недорого, а головне якісно? Компанія Fajrero готова вас приємно здивувати салютною установкою Son..

1 998 грн

Салют Strength на 100 зарядів

Салют Strength на 100 зарядів

Завжди перед святами постає питання де купити салют з доставкою? У нас є чудова новина: інтернет-магазин піротехніки Fajrero з радістю допоможе вибрати якісний феєрверк відповідно до ваш..

2 339 грн

Салют Rise Fall на 100 зарядів

Салют Rise Fall на 100 зарядів

Стандартний, вертикально-стріляючий недорогий безпечний салют, який малює по небу червоними, зеленими, золотими і пурпуровими хвилями, що переходять в тріскучі хризантеми - це основні характе..

1 200 грн

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)