Кольоровий дим для свята. Якісні димові шашки для фотосесії.


Кольоровий дим для фотосесії - один з найпопулярніших запитів наших клієнтів, а саме "який кольоровий дим купити з усіх можливих" і "чи підходить він під наші цілі". Уявлення про роботу ручних кольорових димів, безсумнівно, є, але такі деталі, як правильно підпалити, які є види і багато інших постійно витають в повітрі. На ці питання ми сьогодні і відповімо!

Зазвичай дими або, як їх ще називають, "кольорові димові шашки" мають форму циліндра, який інтуїтивно зручно тримати в руках, з гнітом для підпалу. Якщо ви хочете купити кольоровий дим, який можна тримати в руках переконайтеся, що цей виріб підходить. Зазвичай, кольоровий дим для фотосесії на весілля, День народження або інше свято, не гріється, що і дозволяє тримати його в руках.


Якої інтенсивності кольоровий дим купити і які вони бувають?

"Кольорові димові шашки", які використовуються в руках, ми ділимо на дими середньої та великої інтенсивності. Кількості диму досить для того, щоб зробити красиву картинку і повеселитися. Якщо ви шукаєте який кольоровий дим купити, щоб заполонив цілу вулицю - ручні дими, на жаль, з цим не впораються - шукайте щось потужніше.

Ще одна характеристика, яку краще врахувати, при покупці кольорової димової шашки, це - час роботи. Тривалість роботи ручних димів 30 сек або 60 сек. Кольоровий дим для фотосесії краще вибирати на 60 сек - більша ймовірність зробити гарний кадр і Ви зможете розслабитися, показати щирі емоції. Для відкриттів урочистих подій, проходки по доріжці, можливо, вистачить і 30 сек, словом, ситуативно, головне - щоб задумане реалізувалося.

Коли ви шукаєте який кольоровий дим купити і підраховуєте необхідну кількість для важливого заходу, радимо взяти на 1-2 більше: подув вітерець і фото не вийшло, прийшов ще один незапланований гість і йому не вистачило. Думайте наперед, щоб "кольорові димові шашки" принесли вам тільки радість і задоволення від використання.

Вибір за вами, а ми нагадуємо, що якщо ви шукаєте інтернет-магазин піротехніки, де ви зможете купити кольоровий дим недорого з доставкою по Україні і отримати безкоштовну консультацію, то Fajrero.com.ua - те, що вам треба!
Телефонуйте +380665250310 і замовляйте найкращекраще у нас!

Показати весь опис

Дим кольоровий на 60 сек

Дим кольоровий на 60 сек

Різнобарвний дим середньої інтенсивності, який зручно тримати в руках. "Дымовые шашки", як їх зазвичай називають наші покупці, відмінно підходять для фотосесій, мають яскраві та насичені коль..

70 грн

Кольоровий дим Smoking fountain 35 сек

Кольоровий дим Smoking fountain 35 сек

Якщо ви шукаєте де купити кольоровий дим, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій середньої інтенсивності і тривалості роботи - Smoking Fountain. Незважаючи на малий розмір різнокол..

46 грн

Кольоровий дим на 60 сек

Кольоровий дим на 60 сек

Все ще шукаєте де купити кольоровий дим з доставкою по Україні? На Fajrero.com.ua ви знайдете різнокольоровий дим в найрізноманітніших колірних варіаціях. Кольорові димові шашки на 60 сек вел..

96 грн

Набір кольорових димів 5 шт. \ Уп

Набір кольорових димів 5 шт. \ Уп...

Що ж таке ці "димові шашки" і де ці димові шашки купити? Наш інтернет-магазин піротехніки Fajrero.com.ua пропонує вам набір з різнокольорових димів середньої інтенсивності, який вмі..

165 грн

Набір маленьких димів

Набір маленьких димів

  Різнобарвний дим маленького розміру, практично безшумний, що робить його ідеальним варіантом для маленьких діток, які тільки знайомляться зі світом піротехніки. Купити кольоровий дим м..

20 грн

Ручний фонтан HF-01

Ручний фонтан HF-01

Якщо ви шукаєте де купити ручний фонтан, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій -  Ручний фонтан HF-01 викидає сніп золотих іскринок ,створюючи ефект вулкана протягом 40-..

90 грн

Фальшфайєр, фаєр червоний в пластмасовому корпусі

Фальшфайєр, фаєр червоний в пластмасовому корпусі...

Якщо ви шукаєте де купити фальшфейєр, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій -  Hand Flare, який горить яскравим червоним світлом протягом 40-ка секунд. Ручка фаєра у пласт..

148 грн

Фальшфейєр ручний

Фальшфейєр ручний

Якщо ви шукаєте де купити фальшфейєр, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій великої інтенсивності і тривалості роботи -  Hand Flare. фальшфейєр не нагрівається, а гніт доз..

75 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)