Петарди купити в Україні: гарантія якості, широкий асортимент, різні потужності


Петарди ... Аж ніяк не найбарвистіший вид піротехніки, але, однозначно, один з найбільш частовикористовуваних і куплених в абсолютно різних цілях. Купити петарди до нас в магазин приходять абсолютно різні люди: діти з батьками, садівники і дачники, рибалки і багато інших. Цілі їх різні, бюджети різні і очікування різні, але бажання одне: де ж замовити петарди недорого.

Наш інтернет-магазин Fajrero.com.ua пропонує петарди різної потужності і з різними ефектами. Петарди купити в Україні простіше, якщо Fajrero.com.ua ваш магазин піротехніки (на правах реклами), тому що ми завжди готові допомогти вам з вибором.

Хочу купити петарди, але не знаю які?

Що ж, якщо ви вирішили купити петарди, але не розумієтесь, то наступні кілька абзаців повинні допомогти ...

Ми поділяємо все петарди в залежності від ефекту:

  • хлопок;
  • гучний хлопок;
  • мега гучний хлопок.

Також деякі петарди мають додаткові ефекти, наприклад, кількість вибухів 2-3-4-5 або ж яскраві іскри, тріск, обертання, різні кольори. Якщо мета - купити петарди з різними ефектами, то на сторінках нашого магазину ви з легкістю знайдете щось незвичайне.

Ще одним критерієм є тип виробу. Петарди бувають:

  • з гнітом;
  • терткові - за типом сірників.

Вироби, які не потребують підпалювання зазвичай містять бертолетову сіль і спрацьовують від удару об тверду поверхню.

Де замовити петарди недорого?

В Україні купити петарди різного типу, з різними ефектами і потужністю не складе труднощів, якщо ви шукаєте де замовити петарди недорого, будьте уважні і купуйте тільки в магазинах і ніколи з рук ненадійний продавців. Для вашої безпеки ми також наполягаємо на тому, щоб ви ніколи не розбирали петарди і не підходили до тих, які не спрацювали. Залиште такі вироби на 15 хв і потім викидайте зі звичайними побутовими відходами.

Де купувати петарди і які види - ваше рішення, але якщо ваш вибір Fajrero.com.ua, то ми його схвалюємо! Fajrero.com.ua - інтернет-магазин доступних цін і відмінної якості. Замовляйте!

Показати весь опис

Петарди Mega Piratka 20 шт

Петарди Mega Piratka 20 шт

Тиша і спокій набридли? Час запалити! На сайті Fajrero можна замовити петарди, ефект яких запам'ятається надовго. Сьогодні ми пропонуємо вам купити петарди Mega Piratka. Mega Piratka - улю..

250 грн

Петарди P500 24 шт

Петарди P500 24 шт

Тиша і спокій набридли? Час запалити! На сайті Fajrero можна замовити петарди - P500. P500 - улюбленець наших покупців. Виріб має гніт і мега гучний вибух. Що ще потрібно для щастя!? Ку..

110 грн

Петарди P750 20 шт

Петарди P750 20 шт

  «Де купити петарди?» - вічне питання. Як пощастило, що є інтернет-магазин Fajrero, де завжди можна замовити петарди якісно і недорого.   P750 - це піротехнічний виріб з гнітом...

130 грн

Набір стрічок петард на 50 пострілів

Набір стрічок петард на 50 пострілів...

«Где купить петарды?» - вечный вопрос. Как повезло, что есть интернет-магазин Fajrero, где всегда можно заказать петарды качественно и недорого. Лента петард  – это связка 50 петард, ..

40 грн

Петарди Black Devil 40 шт.

Петарди Black Devil 40 шт.

  «Де купити петарди?» - вічне питання. Як пощастило, що є інтернет-магазин Fajrero, де завжди можна замовити петарди якісно і недорого.   Black Devil - це піротехнічний виріб з ..

600 грн

Петарди Corsar 60 шт.

Петарди Corsar 60 шт.

  Любите запалити, але не знаєте, де купити петарди? Вам надзвичайно пощастило, адже компанія Fajrero пропонує вам замовити петарди Corsar.   Тертковий виріб. Ефект пет..

15 грн

Петарди Flash Banger 40 шт.

Петарди Flash Banger 40 шт.

  Іноді так хочеться побути дитиною і купити петарди. Не знаєте де і які? В інтернет-магазині Fajrero ви можете знайти піротехніку на будь-який смак і замовити петарди Flash Banger. F..

25 грн

Петарди Football Boom 25 шт

Петарди Football Boom 25 шт

Замовити петарди ..., де ж замовити петарди? Ми так часто чуємо це питання ... Відповідь - на сайті Fajrero. Там ви також можете знайти петарди Football Boom. Петарда з гнітом Football Boo..

70 грн

Петарди Land Mines

Петарди Land Mines

«Де купити петарди?» - вічне питання. Як пощастило, що є інтернет-магазин Fajrero, де завжди можна замовити петарди якісно і недорого. Land Mines - це виріб з гнітом і сильним розривом. ..

30 грн

Петарди Little Pirat 50 шт

Петарди Little Pirat 50 шт

Де купити петарди? Відповідь проста - в інтернет-магазині Fajrero. Саме сьогодні ви можете замовити петарди Little Pirat. Виріб приводиться в дію тертям. Ефект - розрив, а 50 штук в упаков..

50 грн

Петарди Little Pirat-2 50 шт

Петарди Little Pirat-2 50 шт

Іноді так хочеться побути дитиною і купити трішки петард. Не знаєте де і які? В інтернет-магазині Fajrero ви можете знайти піротехніку на будь-який смак і замовити петарди Little Pirat-2. ..

50 грн

Петарди Monster 20 шт

Петарди Monster 20 шт

Тиша і спокій набридли? Пора запалити! На сайті Fajrero можна замовити петарди, ефект яких запам'ятається надовго. Сьогодні ми пропонуємо вам купити петарди Monster. Monster - улюбленець н..

15 грн

Показано з 1 по 12 із 13 (всього сторінок: 2)