Піротехнічний фонтан купити за низькою ціною в Україні


Сьогодні нам пропонують великий вибір фонтанів з різними ефектами і ми часто губимося від різноманітності. Для спрощення вибору ми радимо визначиться з призначенням фонтану: буде він використовуватися в приміщенні або на вулиці.
Вуличні фонтани різноманітні своїми ефектами, можуть включати кілька фонтанів з тріском, свистом, кометами, зміною кольорів. Вони використовуються строго на вулиці, так як є вогненебезпечними і супроводжуються великою кількістю диму.

Для приміщень існують особливі малодимні фонтани - "сценічні" або "холодні фонтани" срібного кольору, вони дорожчі звичайних фонтанів, але перевага їх полягає в тому, що вони малодимні і "холодні", тобто адаптовані для приміщень, де є легкозаймистімпредмети (але це зовсім не означає, що використовувати такі фонтани можна прямо з тюлі). Сценічні фонтани діляться залежно від часу роботи і висоти фонтану.

Магазин піротехніки "Fajrero" пропонує такі варіанти фонтанів: 2м - 20сек, 3м-30сек, 3м-50сек, 5м-60 сек і спалах 8м-1 сек. Фонтани укомплектовані електрозапалювачі і приєднуються до дистанційних пультів, батарей і акумуляторів. За консультацією звертайтесь за телефоном!


Ручний фонтан HF-01

Ручний фонтан HF-01

Якщо ви шукаєте де купити ручний фонтан, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій -  Ручний фонтан HF-01 викидає сніп золотих іскринок ,створюючи ефект вулкана протягом 40-..

90 грн

Сценічні фонтани (холодні вогні)

Сценічні фонтани (холодні вогні)...

Фонтан адаптований до використання в приміщеннях, прекрасно підходить для першого весільного танцю, розрізання торта, часто використовується на виступах і концертах для яскравих фіналів...

90 грн

Сценічний фонтан - 8м 1сек

Сценічний фонтан - 8м 1сек

Сценічний спалах для зовнішнього використання. Вертикальний сніп срібних іскор. Висота - 8м. Тривалість - 1 сек. Важливо не забувати про безпеку глядачів і оточуючих, читайте інс..

77 грн

Фонтан "Веселка"

Фонтан "Веселка"

Срібний фонтан для зовнішнього використання. Висота - 4м. ..

190 грн

Фонтан Silver Fountain

Фонтан Silver Fountain

Срібний фонтан для зовнішнього використання. Вертикальний сніп срібних іскор. Висота - 2м. Тривалість - 15 сек. ..

15 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)