Піротехнічний фонтан купити за низькою ціною в Україні


Сьогодні нам пропонують великий вибір фонтанів з різними ефектами і ми часто губимося від різноманітності. Для спрощення вибору ми радимо визначиться з призначенням фонтану: буде він використовуватися в приміщенні або на вулиці.
Вуличні фонтани різноманітні своїми ефектами, можуть включати кілька фонтанів з тріском, свистом, кометами, зміною кольорів. Вони використовуються строго на вулиці, так як є вогненебезпечними і супроводжуються великою кількістю диму.

Для приміщень існують особливі малодимні фонтани - "сценічні" або "холодні фонтани" срібного кольору, вони дорожчі звичайних фонтанів, але перевага їх полягає в тому, що вони малодимні і "холодні", тобто адаптовані для приміщень, де є легкозаймистімпредмети (але це зовсім не означає, що використовувати такі фонтани можна прямо з тюлі). Сценічні фонтани діляться залежно від часу роботи і висоти фонтану.

Магазин піротехніки "Fajrero" пропонує такі варіанти фонтанів: 2м - 20сек, 3м-30сек, 3м-50сек, 5м-60 сек і спалах 8м-1 сек. Фонтани укомплектовані електрозапалювачі і приєднуються до дистанційних пультів, батарей і акумуляторів. За консультацією звертайтесь за телефоном!


Сценічні фонтани (холодні вогні)

Сценічні фонтани (холодні вогні)...

Фонтан адаптований до використання в приміщеннях, прекрасно підходить для першого весільного танцю, розрізання торта, часто використовується на виступах і концертах для яскравих фіналів...

90 грн

Фонтан "Веселка"

Фонтан "Веселка"

Срібний фонтан для зовнішнього використання. Висота - 4м. ..

190 грн

Фонтан Balet

Фонтан Balet

Салютні установки калібром 20 мм починають модельний ряд побутових феєрверків. Ви без проблем зможете купити салют, керуючись нашим коротким описом. Ця група виробів відрізняється низькою цін..

55 грн

Фонтан Silver Fountain

Фонтан Silver Fountain

Срібний фонтан для зовнішнього використання. Вертикальний сніп срібних іскор. Висота - 2м. Тривалість - 15 сек. ..

15 грн

Фонтан "Яскравий"

Фонтан "Яскравий"

Ефект: вертикальний сніп срібних і кольорових іскор з мерехтінням і тріском. Висота 1,5 м. Час роботи: 30 сек. ..

45 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)