Римска свічкаНабір римських свічок "Magic Shots" , 6шт\уп. 60 зарядів

Набір римських свічок "Magic Shots" , 6шт\уп....

Хороший подарунок на свято для всіх. У набір входить 6 чудо-паличок довгою 90 см, в кожній з яких знаходиться 60 комет, готових будь-якої миті ефектно вирватися на свободу. Потрібно запастися..

134 грн

Набір римських свічок "Magic Shots", 12шт\уп. 40 зарядів

Набір римських свічок "Magic Shots", 12шт\уп....

Ідеальна забава для дітей і дорослих. Недорога "плювачка" (саме так її називають діти) "кидається" кометками в кількості АЖ 40 шт !!! У набір входить 12 свічок. За інструкцією ..

189 грн

Набір римських свічок , 12шт\уп, 20 зарядів

Набір римських свічок , 12шт\уп, 20 зарядів...

  Завжди перед святами стає питанням, де купити набір римських свічок недорого з доставкою? У нас є чудова новина: інтернет-магазин піротехніки Fajrero з радістю допоможе вибрати як..

99 грн

Римська свічка Magic Ball 0,5" - 20 зарядів

Римська свічка Magic Ball 0,5" - 20 зарядів...

"Хліба і видовищ!" - вимога не тільки древніх римлян, а й сучасної людини. Компанія Fajrero НЕ обіцяє хліба, але видовищ у нас більше, ніж достатньо. У нас на сайті ви можете купити римську с..

37 грн

Римська свічка Roman Candle 0,8" - 10 зарядів

Римська свічка Roman Candle 0,8" - 10 зарядів...

 Якщо ви шукаєте, де купити римську свічку, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій - Roman Candle.  Roman Candle - 10 залпів 0,8" калібр. Римські свічки&n..

82 грн

Римська свічка Roman Candle 0,8" - 5 зарядів

Римська свічка Roman Candle 0,8" - 5 зарядів...

 Якщо ви шукаєте, де купити римську свічку, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій - Roman Candle на 5 зарядів.  Римські свічки - маленькі дрібниці, які робл..

51 грн

Римська свічка Roman Candle 0,8" - 8 зарядів

Римська свічка Roman Candle 0,8" - 8 зарядів...

 Якщо ви шукаєте, де купити римську свічку, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій - Roman Candle.  Roman Candle - 0,8" калібр, 8 вистрілів різнокольоро..

69 грн

Римська свічка Roman Candle 1" - 5 зарядов

Римська свічка Roman Candle 1" - 5 зарядов...

 Якщо ви шукаєте, де купити римську свічку, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій - Roman Candle.  Roman Candle - 1", 5 зарядів у вигляді феєрверка на ..

105 грн

Римська свічка Roman Candle 1,2" - 8 зарядів

Римська свічка Roman Candle 1,2" - 8 зарядів...

Чудовий подарунок на свято для всіх. Римська свічка Roman Candle 1,2" - це неймовірна якість і цікаві ефекти. Roman Candle - 1,2", 8 вистрілів різнокольоровими ефектами у вигляді..

200 грн

Римська свічка Roman candle 2" - 8 зарядів

Римська свічка Roman candle 2" - 8 зарядів...

"Хліба і видовищ!" - вимога не тільки древніх римлян, а й сучасної людини. Компанія Fajrero НЕ обіцяє хліба, але видовищ у нас більше, ніж достатньо. У нас на сайті ви можете купити римську с..

600 грн

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)