Міномети, ракети, римські свічкиМіномет Festival ball

Міномет Festival ball

«Якщо видовище захоплює тебе тільки через гроші, значить, на нього не варто дивитися». Згадуючи ці слова, розумієш, що вони точно не про наш міномет Festival ball. Тільки сьогодні і тіль..

380 грн

Набір ракет Constellation

Набір ракет Constellation

Думаете, какие купить ракеты на праздник? Интернет-магазину пиротехники Fajrero всегда есть, что вам предложить. Набор ракет Constellation обескураживает своею н..

1 300 грн

Набір ракет Display shell rocket

Набір ракет Display shell rocket

«Побачити ... і померти», так говорять не лише про Париж, а й про наш набір з ракет Display shell rocket. Поспішайте купити ракети Display shell rocket на сайті Fajrero, поки їх не розіб..

240 грн

Набір ракет Sky Rockets

Набір ракет Sky Rockets

  «Побачити ... і померти», так говорять не лише про Париж, а й про наш Набір ракет Sky Rockets. Поспішайте купити ракети на сайті Fajrero, поки їх не розібрали, адже саме в цьом..

120 грн

Набір ракет Sky Rockets II

Набір ракет Sky Rockets II

Сумніваєтеся, чи варто купувати ракети з доставкою через інтернет-магазин? Нехай ваші сумніви розвіє набір ракет Sky Rockets II, який з легкістю можна придбати в інтернет-магазині піротехніки..

159 грн

Набір ракет Sky Rockets III

Набір ракет Sky Rockets III

Сумніваєтеся, чи варто купити ракети з доставкою через інтернет-магазин? Нехай ваші сумніви розвіє набір ракет Sky Rockets III, який з легкістю можна придбати в інтернет-магазині піротехніки ..

200 грн

Набір ракет Uranus

Набір ракет Uranus

  Думаєте, які купити ракети на свято? Інтернет-магазину піротехніки Fajrero завжди є, що вам запропонувати. Набір ракет Uranus бентежить своєю нечуваною простотою!   Здавал..

340 грн

Набір римських свічок "Magic Shots" , 6шт\уп. 60 зарядів

Набір римських свічок "Magic Shots" , 6шт\уп....

Хороший подарунок на свято для всіх. У набір входить 6 чудо-паличок довгою 90 см, в кожній з яких знаходиться 60 комет, готових будь-якої миті ефектно вирватися на свободу. Потрібно запастися..

134 грн

Набір римських свічок "Magic Shots", 12шт\уп. 40 зарядів

Набір римських свічок "Magic Shots", 12шт\уп....

Ідеальна забава для дітей і дорослих. Недорога "плювачка" (саме так її називають діти) "кидається" кометками в кількості АЖ 40 шт !!! У набір входить 12 свічок. За інструкцією ..

189 грн

Набір римських свічок , 12шт\уп, 20 зарядів

Набір римських свічок , 12шт\уп, 20 зарядів...

  Завжди перед святами стає питанням, де купити набір римських свічок недорого з доставкою? У нас є чудова новина: інтернет-магазин піротехніки Fajrero з радістю допоможе вибрати як..

99 грн

Римська свічка Magic Ball 0,5" - 20 зарядів

Римська свічка Magic Ball 0,5" - 20 зарядів...

"Хліба і видовищ!" - вимога не тільки древніх римлян, а й сучасної людини. Компанія Fajrero НЕ обіцяє хліба, але видовищ у нас більше, ніж достатньо. У нас на сайті ви можете купити римську с..

37 грн

Римська свічка Roman Candle 0,8" - 10 зарядів

Римська свічка Roman Candle 0,8" - 10 зарядів...

 Якщо ви шукаєте, де купити римську свічку, то вашій увазі ми пропонуємо одну з наших позицій - Roman Candle.  Roman Candle - 10 залпів 0,8" калібр. Римські свічки&n..

82 грн

Показано з 1 по 12 із 18 (всього сторінок: 2)