Fajrero logo

Все про спецефекти на весілля: дим, салюти, фонтани, хлопавки.

   Що ж ще такого придбати, щоб всіх здивувати на весіллі?

   Сьогодні ознайомимося з деталями, які можуть прикрасити ваше свято. Стаття буде корисна для тих, хто ще нічого не знає і для тих, хто шукає, де замовити спецефекти на весілля і дізнатися про них якомога більше.

   Йтиметься про тортові свічки, сценічні фонтани (холодні вогні), кольоровий дим, салюти і хлопавки - все це ви можете замовити у нас, попередньо отримавши безкоштовну консультацію за потреби. Також поговоримо про такі спецефекти як важкий дим і конфеті з конфетті машини (для замовлення таких послуг, швидше за все, вам потрібно шукати виконавців у вашому місті чи регіоні, інакше, за доставку заплатите космічну суму). Почнемо ...

Сценічні фонтани (холодні вогні).

   Сценічні фонтани - це сніп вертикальних іскор різної тривалості і висоти, які розроблені спеціально для запуску в приміщеннях. 

    Як підпалити сценічний фонтан? Сірники та запальнички однозначно не підійдуть, фонтан містить електро-запальник, який потрібно підключити до джерела струму. Є кілька способів запустити холодні вогні:

   Скористатися пультами дистанційного запуску - цей спосіб ми завжди пропонуємо локальним клієнтам. Дуже зручні пульти програмуються відповідно до  ваших побажань і спрацьовують натисканням однієї кнопки. Після використання пульти повертаються до нас.
   Ще один спосіб використовувати сценічні фонтани - за допомогою акумуляторної батареї, до якої приєднуються фонтани. Детальні інструкції ви можете отримати у нашого фахівця. Замовивши фонтани у нас, ми проконсультуємо абсолютно безкоштовно, якщо це необхідно.
   Які купити сценічні фонтани? У нас в інтернет-магазині Fajrero є можливість замовити холодні вогні на весілля різної тривалості і висоти:

- 2м 20сек;

- 3м 30сек;

- 3м 50сек;

- 5м 60сек.

   Вибрати й купити сценічні фонтани ви можете тут.

   Як доповнення теми про сценічні фонтани ми пропонуємо ознайомитися з таким видом піротехнічних виробів як спалах. Спалах за піротехнічним ефектом схожий до фонтану: ті ж срібні іскри, та ж форма, але спалах загоряється на 1 секунду, створюючи яскравий ефект і одразу згасає.

   Спалахи комбінуються з фонтанами, створюючи більш цікаві сценарії для першого танцю, розрізання торта або інших цікавих моментів, які ви хочете підкреслити, замовивши весільні спецефекти.

Салюти на весілля

Феєрверк на весілля - яскравий і один з найбільш пам'ятних моментів. Асортимент салютних установок дозволяє вибрати "ту саму" у відповідній ціновій категорії, кількості пострілів і навіть тривалості. Вибір феєрверку - суб'єктивний, але ми рекомендуємо Вам вибирати феєрверки для таких масштабних подій вартістю не менше 1000грн і калібром не менше 30мм. 20 і 25 калібри виглядатимуть феєрично тільки в зв'язках з комбінованими зарядами або в салютних установках від 1800-2000 грн.

   Ціна на весільний салют може досягати десятків тисяч гривень, салют «коробку» можна купити і за 1000 грн.

   Тема весільних салютів обширна і дуже скоро ми опишемо на що звернути увагу, а також порівняльний огляд салютних установок у різних цінових категоріях для того, щоб дати відповіді на питання «Який весільний салют купити?», А зараз пропонуємо ознайомитися з можливими варіантами салютів в інтернет-магазині Fajrero.com.ua.

Різнокольорові дими для весілля і фотосесій.

Кольорові дими - яскравий спецефект для святкової атмосфери і цікавих фото. Серед можливих кольорів - червоний, помаранчевий, жовтий, синій, зелений. Іноді можна зустріти й інші кольори: малиновий, фіолетовий, жовтий з синім, білий з червоним і т.д.

   Чи фарбує речі кольоровий дим?

   Наші клієнти та власний досвід використання кольорових димів показали, що дими не фарбують одяг при нетривалому контакті з тканинами, але все ж, виключати таку можливість повністю не варто, так як в складі диму є барвники.

   Що якщо кольоровий дим осипається?

   Хороший кольоровий дим, при належному зберіганні, не осипається. Завжди читайте інструкцію перед використанням.

   Які дими існують і як їх вибрати?

   Дими відрізняються інтенсивністю і тривалістю димленія, від цього і залежить ціна. Розглядати варіанти будемо на прикладі димів, які можна купити у нас. Тривалість димленія становить 35сек, 40сек, 60сек. Якщо ви бачите на полиці дими однакової тривалості, але різних цінових категорій, швидше за все, різниця в інтенсивності (це правило 99,9% працює для димів однієї фірми). Правило просте - чим дорожче, тим інтенсивніший, тобто - краще для яскравого димного фото. Не розраховуйте на карколомний ефект від димів за 30грн, їх цілком достатньо, щоб спробувати як працює дим і задимити частину кадру.

   Скільки брати?

   Якщо у моделі немає досвіду роботи з димом, то перший раз може зовсім не відповідати вашим уявленням про ідеальне фото: кумедні вирази обличчя, повністю задимлена людина і дивні пози - результат відсутності досвіду і банальної боязні невідомого. Візьміть кілька, спробуйте тримати в обох руках одночасно.

   Дуже важливо враховувати пориви вітру, який може зіпсувати всі ваші ідеї. Обирайте захищені від вітру локації.

Хлопавки

   Найпростіше, що може бути - вибір хлопавок на весілля. Якщо ви хочете використовувати хлопавки в приміщеннях, зверніть увагу на висоту стель, так як сучасні хлопавки оснащені балонами зі стисненим повітрям, які розкидають вміст на висоту 5-8 метрів. Що стосується наповнювачів - вони бувають найрізноманітніші, у нас ви можете замовити хлопавки різного розміру з такими наповнювачами:

- червоні сердечка;

- смужки «металік»;

- різнокольорові кружечки з фольги та паперу;

- золоті і срібні смужки;

- долари і євро;

- кольорові папірці.

   Подивитися асортимент весільних товарів і замовити спецефекти на свято ви можете тут. Феєрверки, доступні для замовлення тут.

   Продовження буде…


Рекомендовані товари